Telenews

Tre të vdekur dhe 41 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 41 raste të reja me Covid-19, si dhe janë shënuar tri raste të vdekjes.
Ndërkohë gjatë kësaj kohe nga Covid-19 janë shëruar  29 persona.

Të ngajshme

Përfundon debati parlamentar për situatën në veri

Flaka Ajeti

Sveçla: Policia dhe AKI kanë arritur të identifikojnë kriminelët në veri

Flaka Ajeti

Hyseni: Fondi Sovran do të jetë reforma më e madhe e ekonomike në Kosovë

Flaka Ajeti