Telenews

“Udhëtimi” u bë shkak i ndarjes së Bleros me ish të dashurën

Blero në “Reload” të Dukagjinit ka rrëfyer arsyen e vërtetë të ndarjes me ish-të dashurën, e njohur si “Bebe”.

Blero deklaroi se njëra nga arsyet “e forta” të ndarjes së tyre erdhi nga një udhëtim që kishin planifikuar së bashku, e që sipas Bleros ajo shkoi pa të dhe nuk e priti për të shkuar.

“Bebe më ka dëshpëruar, sepse ne kemi pasur me udhëtuar një vend bashkë, ajo ka shkuar, unë s’kam mbërri dhe pastaj janë prishë raportet, por edhe lidhja. Është si hakmarrje ky podcasti me Afronën”, tha ai.

E për sa kohë dhe shpejt është bërë bashkë me Beben, Blero tha pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ai ka gjetur dashurinë pas katër muajsh.

 

source

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani