Telenews

VDEKJE E DYSHIMTË NË PRIZREN

 “Policia ka pranuar një informatë se në rrugën ‘Ekrem Rexha’, është gjendur një trup i pajetë, i shtrirë në rrugë”, ka thënë Gashi.
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi ka bërë të ditur se njësitë përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë marrë të gjitha veprimet e nevojshme.
“Në koordinim me Prokurorin e Shtetit, rasti është iniciuar si vdekje e dyshimtë’, ka thenë ai.

Të ngajshme

Edhe Musliu-Shoshi kërkon dorëheqjen e Qeverisë Kurti: Kundër SHBA-së, Kosova pushon së ekzistuari

Furtuna Zejnullahu

Pas Haradinaj, edhe Hoti kërkon largimin e Qeverisë Kurti

Furtuna Zejnullahu

Sulmohen përsëri ushtarët e KFOR-it në Zveçan

Furtuna Zejnullahu