Telenews

Verona ndanë momente intime me Bucin nga pushimet

 

 

Verona dhe Buci janë një nga çiftet me te përfolura në botën e showbizit.

Çifti kanë vendosur t’i shijojnë pushimet e tyre qe nga fillimi i sezonës së verës.

Verona është ajo qe ka ndarë një momente teksa shihen në det duke shkembyer puthje.

Andaj Verona është shprehur “Në një botë kaosi ti je qetësia ime”.

Të ngajshme

Era e bën ‘nxehtë’ në këngën e re

Erzana Fazliu

Beniada Nishani “ngre” temperaturat me pozat me bikine

Erzana Fazliu

Mozzik pas vrasjes së Faton Hajrizit kritikon shtetin

Donat Hashani