Telenews

Vetëm Erxhan Galushi nga minoritetet e takon Begajn

Presidenti shqiptar, Bajram Begaj kishte planifikuar takim me përfaqësues të partive të minoriteteve në Kuvend, mirëpo në takim i shkoi vetëm Erxhan Galushi, nga Partia e Romëve.

Paraprakisht Begaj ka pritur në takim kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe atë të PDK-së Memli Krasniqin.

Të ngajshme

LDK zyrtarisht bojkoton RTK’në: Nuk do të marrim pjesë në asnjë emision apo format

Donat Hashani

BE-ja sërish kërkon që Asociacioni të formohet, nuk i diskuton kushtet e Kurtit

Donat Hashani

Osmani takohet me Kryediplomaten e Islandës, Presidenca tregon çka folën

Donat Hashani