Telenews

VJEHRRI USHTRON DHUNË NDAJ NUSES NË KËTË QYTET TË KOSOVËS, POLICIA I KONFISKON EDHE ARMË

Policia në Pejë ka arrestuar një burrë pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit të tij.
Pos kësaj, gjatë bastisjes në shtëpinë e tij janë gjetur dhe sekuestruar: një pushkë automatike, një pushkë gjysmë automatike dhe  376 fishek të dy llojeve të kalibrave.
“Viktima pas intervistimit me pëlqimin e saj është dërguar në shtëpinë e sigurt, kurse i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raportin 24 orësh të policisë.

Të ngajshme

Xhamia në Prishtinë shtron iftare falas për studentët dhe familjet në nevojë

Donat Hashani

“5-she e ka pasë në Kushtetutë”- Profesori ia tërheq vërejtjen Blerim Gashit: Ke qenë më i qetë

Donat Hashani

Çfarë thonë serbët dhe shqiptarët në Mitrovicë për takimin në Ohër

Donat Hashani