Telenews

Xhuli: Thjeshtë është një ëndërr, nuk më besohet ende që jam jashtë shtëpisë së BBVK-ës (VIDEO)

Juliana Nura, ish-konkurrente e Big Brother Vip Kosova, ka folur për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të madhe të vendit.

Ajo, në Post Big Brother Vip Kosova, ka deklaruar se akoma nuk e ka marrë veten mirë, pasi është kthyer në jetën e përditshme të saj pas 103 ditëve.

“Faleminderit për këtë emocion për këtë rrugëtim që ka qenë i mrekullueshëm. Thjeshtë është një ëndërr, akoma nuk besoj se ne që kemi qenë finalist e kemi marrë veten”, ka thënë Nura.

Të ngajshme

A janë pajtuar Vivien dhe Getinjo?

Furtuna Zejnullahu

Pos Afronës edhe Blero nisë pushimet e para me partneren e re

Donat Hashani

Stresi reagon pas situatës në veri: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

Donat Hashani