Telenews

Zbulohet konkurrenti i radhës që do të jetë pjesë e “DWTS”

zbulohet-konkurrenti-i-radhes-qe-do-te-jete-pjese-e-“dwts”

Elhaida Dani është padyshim një ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare, e cila na ka bërë krenarë jashtë trojeve me zërin e saj të fuqishëm.

Tashmë artistën nuk do ta shohim më në skenë si këngëtare por dhe si kërcimtare. Elhaida do të jetë pjesë e spektaklit të kërcimit “Dancing With The Stars”, i cili pritet të fillojë së shpejti.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare teksa krahas postimit ku është vendosur fotoja e këngëtares shkruan : “Pasi ka shëtitur gjithë skenat e botës, këngëtarja Elhaida Dani rikthehet në shtëpi. Elhaida, mirë se vjen në kastin e #DWTS!”

Kujtojmë se deri më tani konkurrentët e konfirmuar zyrtarisht janë anëtari i grupit “Asgjë sikur Dielli”, Alban Nimani, moderatori Isli Islami, Megi Pojani, blogerja Sara Hoxha, Julka Gramo, Irini Qirjako, Salsano Rrapi, Deborah Keçi, Arbër Çepani.

Të ngajshme

“Drag Queen” flet për të dashurën e tij

Portali Telenews

“Sherri” i Mihrije Brahës dhe Remzie Osmanit, reagon Naim Abazi

KushtrimGuraj

Ja kush u zgjodh modelja e vitit 2022

Genc Gerguri