Telenews

A do të krijojë lidhje Buci? – Befason të gjithë me përgjigje

Një pyetje pikante është drejtuar nga publiku për Bucin në Darkën e të Nominuarve sonte.

“A do të krijoje lidhje për lojë?”, ishte pyetja e parë që iu drejtua Bucit nga publiku.

Ai dha një përgjigje që nuk pritej nga banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova 2 të cilët u shokuan dhe reaguan të gjithë.

“Ende nuk e kam menduar mirë, por ende nuk e kam parë ndonjë lojëtar aq të fortë që është duke ma rrezikuar lojën, por në qoftë se vjen puna, po”, ka thënë Buci.

Buci ky ka hyrë brenda në shtëpinë më të madhe në vend është deklaruar se ka një partnere jashtë.

Të ngajshme

Atletico Madrid përdorë këngën e Ledri Vulës për sondazhet e klubit

Donat Hashani

Mc Kresha dhe Lyrical Son me bashkëpunimin e ri ”Perla” (VIDEO)

Edmond Vila

Producenti Ilir Geci “dridh” Stambollin me eventin “The Best Of Europe Awards 2024”

Edmond Vila