Telenews

Artistët shqiptarë urojnë Fitër Bajramin

Personalitete të famshëm të profileve të ndryshme kanë uruar për festën e Fitër Bajramit.

Postimet e tyre janë bërë në rrjete sociale, duke uruar për sa më shumë harmoni e lumturi në familjet e secilit.

Mozzik, Gold AG, Dafina Zeqiri, Leonora Jakupi, Capital T, Kida – janë disa të famshmit që kanë uruar këtë festë.

Mozzik ka uruar në një mënyrë të veçantë festën e Fitër Bajramit, duke ekspozuar edhe dy gjyshërit e tij.

“Zoti iu dhashtë shëndet e të mira , dhuroni dashuri e respekt ndaj njëri-tjetrit. Zoti ua pranoftë agjërimin dhe gjitha lutjet juve dhe familjeve tua. Me Gjyshën dhe Babgjyshin 194 vite së bashku në një foto. Paçi shëndet”, ka shkruar Mozzik.


E artistët e tjerë kanë postuar fotografi në storje me mbishkrime: Me fat Bajrami.

 

Dafina Zeqiri, storje
Kida, storje

source

Të ngajshme

E papritur: Arta Nitaj së shpejti do të bëhet nënë

Donat Hashani

Laureta Maçedonci konfirmon lidhjen e dashurisë, me këtë urim për të dashurin

Donat Hashani

Ku u “zhduk” Zoja Nushi?

Donat Hashani