Telenews

Barazon Anglia, Kane shënon nga pika e bardhë

Kombëtarja e Holandës dhe ajo e Anglisë do të ndeshen mes vete në gjysmëfinalen e dytë të Kampionatit Evropian “Gjermani 2024”.

Portokallinjtë dhe Tre Luanët do të luajnë në ndeshjen e zjarrtë për një vend në finalen e madhe të Euro 2024, ku i pret Spanja.

Ndeshja e dytë gjysmëfinale është paraparë të zhvillohet në stadiumin Signal Iduna Park të Dortmundit, me fillim nga ora 21:00.

Të ngajshme

James Rodriguez po rikthehet në Evropë, i propozohet skuadrës italiane

Erzana Fazliu

Argjentina ankohet në FIFA

Erzana Fazliu

Mësohet paga e re e Sylvinhos te Shqipëria, prek milionin

Erzana Fazliu