Telenews

BASHKOHEN MOZZIK DHE LOREDANA?

Tash e disa ditë në media qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar.
Të dy artistët nxitën thashethemet duke publikuar brenda një afati të shkurtër kohor fotografi ku një çantë dhe valixhe duken të njëjta.
Prive u interesua më tepër zhvillimin dhe ua sjell të vërtetën në materialin e mëposhtëm.

Të ngajshme

Maluma publikon një moment intim me të dashurën

Portali Telenews

Kosovari lë pa fjalë jurinë e “The Voice of Germany”: Dua të përfaqësoj Kosovën në Eurovizion

Donat Hashani

Martohen Njomza dhe Rinori, dalin pamjet nga dasma e tyre (VIDEO)

Donat Hashani