Telenews

Bayerni shkarkon Nagelsmannin, gjen menjëherë trajnerin e ri?

Julian Nagelsmann është shkarkuar nga posti i trajnerit të Bayern Munichut.

Kështu raporton gazeta e madhe gjermane, Bild.

Bayerni po bën mjaft mirë në Ligën e Kampionëve, megjithatë në ligë është prapa Dortmundit për një pikë.

Ndërkohë, Fabrizio Romano raporton se Thomas Tuchel do të jetë trajneri i ri i bavarezëve.

Tashmë marrëveshje veçse është arritur dhe dokumentet po përgatiten sonte.

Të ngajshme

Rashica flet pas momentit historik me Galatasarayn

Furtuna Zejnullahu

Galatasaray shpallet kampion në Turqi, Rashica lë gjurmë në fitoren ndaj Ankaragucu

Furtuna Zejnullahu

Ferizaj përfundon në procedurë disiplinore të FFK-së për ndeshjen kundër Dukagjinit

Furtuna Zejnullahu