Telenews

BERKANI I RIKTHEHET MUZIKËS (VIDEO)

Berkani ishte një ndër këngëtarët më të dashur për publikun, rreth 15 vjet më parë.
E pas një kohe pauzë, ai ka vendosur që t’i rikthehet muzikës.
Për projektet e tij të reja, ai ka folur për Prive dhe intervistën e tij mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

Të ngajshme

“Drag Queen” flet për të dashurën e tij

Portali Telenews

“Sherri” i Mihrije Brahës dhe Remzie Osmanit, reagon Naim Abazi

KushtrimGuraj

Ja kush u zgjodh modelja e vitit 2022

Genc Gerguri