Telenews

BERKANI I RIKTHEHET MUZIKËS (VIDEO)

Berkani ishte një ndër këngëtarët më të dashur për publikun, rreth 15 vjet më parë.
E pas një kohe pauzë, ai ka vendosur që t’i rikthehet muzikës.
Për projektet e tij të reja, ai ka folur për Prive dhe intervistën e tij mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

Të ngajshme

“E dashura ime e re”, Loredana puthet me një vajzë, videoja bëhet virale

Miftar Zejnullahu

Kristi merr telefonatë nga Roberti brenda BBVA: Fola me produksionin dhe…

Miftar Zejnullahu

“Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar”, ish banori plas bombën

Miftar Zejnullahu