Telenews

Bora e Donaldi shijojnë romancën në Prishtinë, ky është reagimi i Beatrix

bora-e-donaldi-shijojne-romancen-ne-prishtine,-ky-eshte-reagimi-i-beatrix

Semi ishte ajo e cila konfirmoi bashkimin e Borës dhe Donaldit.

Pas fotos së publikuar nga Semi, dyshja filluan edhe të ndjekin njëri-tjetrin në ‘Instagram’, shkruan lajmi.net.

E ditën e djeshme në media u publikua një foto teksa Bora dhe Donaldi shijojnë romancën e tyre në Prishtinë.

Pas asaj foto nuk mungoi edhe një reagim i Trixës.

Trixa, në ‘TikTok’ ka postuar një video me këngën “Mask off” duke nxjerrë gjuhën dhe gishtin e mesit.

Komentuesit e kanë marrë si thumb ndaj çiftit dhe tani po të kontrollosh profilin e këngëtares, video nuk është më.

Të ngajshme

Rita Ora dhe nëna e saj pjesë e fushatës për raportimin e dhunës

Portali Telenews

Fifi flet për marrëdhënien që ka me djalin e partnerit të saj

Portali Telenews

Rita Ora uron 28 Nëntorin: Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri

Genc Gerguri