Telenews

Cricket dhe YA NINA publikojnë këngën “Nesër”

Dyshja është bashkuar për lansimin e këngës me emrin “Nesër” e cila është e shoqëruar edhe me klip.

Për muzikën e projektit u kujdes Cricket, ndërsa masterizimi nga Lorenc Aliaj.

Ndërsa, videoja shoqëruese e këngës është e regjisorit Uliks Dardani.

Kënga “Nesër” tashmë gjendet në të gjitha platformat përfshirë YouTuben ndëra kujtojmë që dyshja njihen edhe për bashkëpunime të tjera, i fundit është “Pack Your Things”.

The post Cricket dhe YA NINA publikojnë këngën “Nesër” appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

Pas BBVK, Andi dhe Gresa nisin pushimet në këtë vend të Afrikës (VIDEO)

Donat Hashani

Genta po hapë biznes në Zvicër, do të habiteni se me çfarë ka vendosur të merret

Donat Hashani

Melinda vjen me një njoftim për fansat e saj

Albiona Ibishi