Telenews

DAGZ & EINXHEL SHUAJNË ZËRAT, FEJOHEN?

Einxhel dhe Dagz janë një ndër çiftet e preferuar të publikut dhe jo vetëm.
Por duket se ndonse të gjithë po flisnin se u ndanë, ata kanë marrë një hap të rëndësishëm.

Pak më parë Einxhel ka publikuar një unazë ku  shkruan: në çdo rrahje zemre! Por a është kjo një dhuratë nga Dagz?
Einxhel nuk ka dhënë më shumë detaje rreth kësaj edhe pse, fansat e tyre janë bërë shumë kurioz.

Të ngajshme

Vedati bën reagimin e parë pas finales së Big Brother VIP Kosova, kjo nuk pritej… (FOTO)

Donat Hashani

Artani: E bëra synet Blastën, i kërkoj falje ka ndodhur diçka aksidentalisht (VIDEO)

Donat Hashani

Xhuli: Thjeshtë është një ëndërr, nuk më besohet ende që jam jashtë shtëpisë së BBVK-ës (VIDEO)

Donat Hashani