Telenews

DEPUTETJA MATOSHI SHIJON JETËN E NATËS, PAS NDARJES NGA I DASHURI

Aktorja kosovare, Adriana Matoshi është mjaft aktive nëpër rrjete sociale, ku publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme, madje ajo numëron një numër të madh ndjekësish.
Së fundmi, aktorja ka publikuar disa video në rrjetin social “Instagram”, ku shihet duke shijuar jetën e natës në një nga klubet e natës në Kosovë.
Në videot e publikuara, Adriana shihet në disponim të mirë teksa argëtohet me muzikës duke vallëzuar e dëfryer me miqtë e saj.
Kujtojmë që para pak javësh u njoftua se aktorja dhe futbollisti Keith Groeneveld i kanë ndarë rrugët e tyre.

 

Të ngajshme

Efi del nga shtëpia e Big Brother Vip

Miftar Zejnullahu

Dea dërgon tre banorë në nominim, njëri prej tyre lë shtëpinë sonte

Miftar Zejnullahu

Martesa Luiz-Kiara/ “Ky është momenti më i bukur i jetës sime”

Miftar Zejnullahu