Telenews

DY TË ARRESTUAR PËR MARRJE ME PROSTITUCION NË MITROVICË

Një grua dhe një burrë janë arrestuar më 24 mars për marrje me prostitucion, në Mitrovicën e jugut.
Në raportin e policisë thuhet se me vendim të gjykatës, të dyshuarit janë dënuar me të holla dhe më pas janë liruar.

Të ngajshme

Gërvalla – Kongresistit amerikan: Ende asnjë pasojë ndaj Serbisë për sulmin në Banjskë

Donat Hashani

Gjykata cakton kaq vite burg ndaj dy të miturve për vrasjen e 18-vjeçarit Lulzim Fejzullahu

Donat Hashani

Deputeti i VV-së “zbulon” pazaret e Kurtit me opozitën: Zgjedhjet e parakohshme në këmbim të Kodit Civ

Donat Hashani