Telenews

DY VËLLEZËR SHQIPTARË NDËRROJNË JETË NË NJË AKSIDENT NË ITALI (VIDEO)

Një aksident tragjik ndodhi zonën e Chessas në Itali, ku humbën jetën dy vëllezër shqiptarë.
Viktimat përkatësisht 37 dhe 44 vjeç jetonin në Arcille dhe ishin nisur në punë gjatë momentit të aksidentit.
Vëllai i vogël kishte dy fëmijë dhe gruaja e tij ishte shtatzënë me një fëmijë të tretë, kurse vëllai i madh i familjes kishte tre fëmijë./TCH

Të ngajshme

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Donat Hashani

Këshilli i Qarkut të Vlorës me falenderim të veçantë për Panairin Ndërkombëtar të Turizmit në Prishtinë

Donat Hashani

Kryetari i Ferizajt për rastin tragjik: Me forcën e ligjit do t’i japim dënim meritor dorasit

Hafize Elshani