Telenews

E dashura e re e Piques ndalet nga gazetarët në rrugët e Barcelonës, refuzon të flas për romancën me futbollistin

e-dashura-e-re-e-piques-ndalet-nga-gazetaret-ne-rruget-e-barcelones,-refuzon-te-flas-per-romancen-me-futbollistin

Pas ndarjes së futbollistit spanjoll Gerard Pique dhe këngëtares kolumbiane Shakira për shkak të pabesisë së raportuar të yllit të Barcelonës, ai tashmë ka një marrëdhënie gjithnjë e më publike me Clara Chianin, madje këtë nuk e fsheh më.

Kjo ka ndodhur si në rrugët e Barcelonës ashtu edhe në Paris, pasi sipas ” El Programa de Ana Rosa ” të Telecinco në Spanjë, çifti u kap duke darkuar në kryeqytetin francez fundjavën e kaluar dhe, duke pasur parasysh pamundësinë për të mbetur anonim, futbollisti është kapur me të dashurën e re.

Megjithatë, e njëjta media publikoi një video në të cilën Clara Chia ecën nëpër rrugët e Barcelonës me një mikeshë dhe një gazetare i bën asaj pyetje të shumta në lidhje me marrëdhënien e saj me lojtarin e FC Barcelona.

​Ndërsa shoqja e saj përpiqet të mbulojë kamerën, personazhin e ri të famshëm ajo është dukshëm nervoz dhe nuk u përgjigjet pyetjeve që i bëhen.

Për momentin, çifti nuk e ka konfirmuar nëse ajo tashmë i ka takuar fëmijët e tij, ndonëse dihet se të dyja familjet baballarët dhe nënat e çifti të ri janë të kënaqura me marrëdhënien e tyre.

Dihet gjithashtu se Gerard Pique dhe Shakira ende nuk kanë arritur një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve të tyre dhe se kjo mund të zgjidhet në gjykatë, por ende nuk dihet nëse do të ketë takime të tjera për të arritur një marrëveshje pa duke shkuar në gjykatë.

Të ngajshme

“Drag Queen” flet për të dashurën e tij

Portali Telenews

“Sherri” i Mihrije Brahës dhe Remzie Osmanit, reagon Naim Abazi

KushtrimGuraj

Ja kush u zgjodh modelja e vitit 2022

Genc Gerguri