Telenews

EDHE NJË VDEKJE NGA AKSIDENTI, TASH NJË FËMIJË

Aksidenti kishte ndodhur në fshatin Reshtan, Suharekë më 15.03.2022 në orën 12:17.
Në raport policor bëhet e ditur se trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të ngajshme

Presidenti maqedonas: Prania e 5 mijë trupave në Kosovë garanton mospërhapjen e konfliktit

KushtrimGuraj

Rashiq: Tingëllon paradoksale, por unë dhe familja ime më të sigurtë jemi në Kosovë se në Serbi

KushtrimGuraj

Si ka funksionuar grupi terrorist serb? – Policia e Kosovës publikon disa video të reja

KushtrimGuraj