Telenews

Fejohet Miran Ramadani, publikon foto me partneren

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, komediani Miran Ramadani është fejuar.

Pas një lidhjeje mjaft të gjatë (të cilën e ka mbajtur goxha mirë sekret), ai i ka dhënë fund (edhe zyrtarisht) beqarisë ditën e djeshme.

Me këtë rast të veçantë, ai për herë të parë na ka njoftuar edhe me partneren e tij, Editën.

Mesa duket tashmë e tutje, pos për videot komike dhe momentet simpatike me gjyshen e tij kaq të pëlqyer, vend në rrjete do ketë edhe për të fejuarën e tij, përkundër se pjesën private, me shumë gjasë ai do të vazhdojë ta mbajë gjithmonë më larg syrit të publikut dhe ekspozimit në rrjete sociale.

Të ngajshme

Ish e dashura e Amosit, hedh kunja ndaj Oltës dhe Deas

Miftar Zejnullahu

Kiara merr hakun për Efin: hap kutinë e Pandorës, fiton udhëtim luksoz për çift në Maldive dhe çon në nominim treshen rivale

Donat Hashani

Dafina Dauti: Kur isha shtatzënë burri im kishte lënë shtatzënë edhe ish-gruan e tij

Donat Hashani