Telenews

FORMACIONET ZYRTARE: DRITA – RAMIZ SADIKU

Drita dhe Ramiz Sadiku kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll.
Gjilanasit janë nikoqir të kryeqytetasve në takimin e parë të gjysmëfinales, i cili pritet të zhvillohet në stadiumin me bari sintetik në Gjilan nga ora 14:00.
Nuhiu i Dritës ka vendosur të bëjë disa ndryshime për këtë ndeshje.
DritaRexhepi; Limani, Balde, Cuculi, Blakçori; Broja, Namani, Jashari; Krasniqi, Simonovski, Ajzeraj;  
Ramiz Sadiku përditësohet pas pak…

Të ngajshme

Konfirmohet ndeshja e Bad News Eagles ndaj ekipit polak 9INE

Miftar Zejnullahu

Ukraina refuzon lojërat olimpike, kërkon përjashtimin e Rusisë dhe Bjellorusisë

Donat Hashani

Basketboll / Superliga e Kosovës me 4 super-ndeshje, vëmendja në Therandë

Donat Hashani