Telenews

FORMACIONET ZYRTARE: DRITA – RAMIZ SADIKU

Drita dhe Ramiz Sadiku kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll.
Gjilanasit janë nikoqir të kryeqytetasve në takimin e parë të gjysmëfinales, i cili pritet të zhvillohet në stadiumin me bari sintetik në Gjilan nga ora 14:00.
Nuhiu i Dritës ka vendosur të bëjë disa ndryshime për këtë ndeshje.
DritaRexhepi; Limani, Balde, Cuculi, Blakçori; Broja, Namani, Jashari; Krasniqi, Simonovski, Ajzeraj;  
Ramiz Sadiku përditësohet pas pak…

Të ngajshme

2 milionë tifozë nënshkruajnë peticionin për largimin e Halaand nga Premier League

Donat Hashani

Champions League, Europa League dhe Conference league mbeten në këtë platformë televizive deri në vitin 2027

Donat Hashani

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale në Kampionatin Botëror

Donat Hashani