Telenews

ISTOG: ARRESTOHEN 4 PERSONA, PASI SULMUAN POLICËT

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona pasi të njëjtit kanë sulmuar zyrtarët policorë.
Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se të njëjtit edhe kanë ofenduar zyrtarët policorë.
“Istog, janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit kanë ofenduar dhe sulmuar zyrtarët policorë. Nuk raportohet për të lënduar ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar ne mbajtje”, thuhet në raport.

Të ngajshme

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Donat Hashani

Këshilli i Qarkut të Vlorës me falenderim të veçantë për Panairin Ndërkombëtar të Turizmit në Prishtinë

Donat Hashani

Kryetari i Ferizajt për rastin tragjik: Me forcën e ligjit do t’i japim dënim meritor dorasit

Hafize Elshani