Telenews

Kanye West me akuzë të rëndë për ish-partneren Kim Kardashian

Reperi i njohur, Kanye West, është duke vazhduar me akuza të radhës ndaj ish-bashkëshortes së tij, Kim Kardashian.
Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se ajo nuk është duke e lejuar t’i shoh katër fëmijët e tyre.
“Fëmijët e mi nuk u lejuan të vinin në meshën e së dielës. Kjo hera e pestë që ajo e bëri këtë. Ajo thotë se unë i çova fëmijët e mi në shkollë dhe ju të gjithë do të harroni se ajo thjesht nuk i lejoi fëmijët e mi të vijnë në kishë?”, ka shkruar West.
West, më herët e kishte akuzuar Kimin se nuk e ka lejuar t’i marrë fëmijët nga shkolla. Akuzat e llojit të tillë, ylli televiziv Kardashian, i ka mohuar dhe i ka quajtur të pavërteta deklaratat e ish-burrit.
 

Të ngajshme

Neziri: Bekës ia punuat keq, ai ishte lojtar i fortë dhe i artikuluar (VIDEO)

Donat Hashani

Vedati bën reagimin e parë pas finales së Big Brother VIP Kosova, kjo nuk pritej… (FOTO)

Donat Hashani

Artani: E bëra synet Blastën, i kërkoj falje ka ndodhur diçka aksidentalisht (VIDEO)

Donat Hashani