Telenews

KAQ PERSONA TË ARRESTUAR DHE KAQ AKSIDENTE BRENDA 24 ORËVE NË KOSOVË

Ndërsa 18 janë dërguar në mbajtje, e dy persona në vuajtje të dënimit.
Policia po ashtu ka bërë të ditur se ka shqiptuar 1 mijë e 936 tiketa trafiku për të gjithë shkelësit e rregullave të komunikacionit.
Në 24 orët e fundit kanë ndodhur edhe 20 aksidente trafiku me të lënduar dhe 43 aksidente me dëme materiale.

Të ngajshme

Gërvalla: Dronët e konfiskuara të terroristëve dhanë dëshmi për përfshirjen e Serbisë në sulmin e 24 shtatorit

KushtrimGuraj

Presidenti maqedonas: Prania e 5 mijë trupave në Kosovë garanton mospërhapjen e konfliktit

KushtrimGuraj

Rashiq: Tingëllon paradoksale, por unë dhe familja ime më të sigurtë jemi në Kosovë se në Serbi

KushtrimGuraj