Telenews

KAQ QYTETARË VOTUAN DERI NË ORËN 12:00 NË PRESHEVË

Deri në orën 12:00 në Preshevë kanë votuar vetëm 4.4 për qind e qytetarëve.
E sipas të dhënave të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në Serbi, deri në ora 12 kanë votuar 20.52 për qind nga 6.502.307 qytetarë me të drejtë vote, raporton B92.

Të ngajshme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim për Kosovë e rajon

Donat Hashani

“Të parin e kisha vjerrë Halil Matoshin” – enveristi kosovar kërcënon publikisht

KushtrimGuraj

Gruas në Ferizaj i konfiskohet pushka me tetë fishekë

KushtrimGuraj