Telenews

KAQ RASTE ME COVID-19 NË KOSOVË NË 24 ORËT E FUNDIT

Në 24 orët e fundit janë dhënë 163 doza të vaksinës kundër COVID-19.
Deri më sot 821.612 qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë, si dhe janë dhënë 101.104 doza përforcuese dhe doza të treta të vaksines kundër COVID-19.
Gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.
Teksa janë shëruar 10 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 224.359.

Të ngajshme

Reshitaj për metodën IVF: Mund të ketë martesa mes vëllait e motrës

Edmond Vila

“Mos të përdorin antibiotik”, mjekët me rekomandim për gripin sezonal te fëmijët në Kosovës

KushtrimGuraj

Kanceri i syve te fëmijët: Faktorët e rrezikut, diagnoza dhe trajtimi

Hafize Elshani