Telenews

KAQ RASTE TË REJA DHE VDEKJE ME COVID-19 NË KOSOVË (RAPORTI 24 ORËSH)

Një person ka vdekur në 24 orët e fundit në Kosovë, si pasojë e virusit COVID-19.
Gjithashtu, janë konfirmuar edhe 36 raste të reja, nga 1 mijë e 252 testime.
Gjatë kësaj periudhe, janë shëruar edhe 41 persona.
Ndryshe, aktualisht në vendin tonë janë gjithsej 570 raste aktive me COVID-19.

 

Të ngajshme

Statovci e zë ngushtë kryehoxhën e Podujevës: A është e vërtetë, shprehja e famshme “Boni çka ju thojmë, e mos boni çka bojmë na”

Donat Hashani

KRU Prishtina sot zhvillon aksion të madh për shkyqje në këtë lagje të Prishtinës

Donat Hashani

Komuna e Podujevës sot nderon me çmim këtë figurë evropiane

Donat Hashani