Telenews

KRIS KALLASHI NË VERI, SHKAK FITORJA E VUÇIQIT? (VIDEO)

Krisma të armëve janë dëgjuar në orët e vona të natës në sheshin “Car Lazar” në veriu të Mitrovicës.
Në pamjet e siguruara, shihet se nga një makinë një person gjuan me kallashnikov.
Kjo prishje e rendit, raportohet se po ndodh për shkak të fitores së Aleksandar Vuçiqit, në zgjedhjet presidenciale në Serbi.


 

Të ngajshme

Filipoviq e quan Kurtin “të pakomb”: Urren serbët, të tijtë dhe vetën

Flaka Ajeti

Gërvalla debaton me Musliu-Shoshin: Deklarata juaj për shpalljen e pavarësisë dëshmon papjekuri

Flaka Ajeti

“Respekt për bukuroshen”, Hetemi kapërcen ngujimin me rrjete sociale, e komenton një Miss

Flaka Ajeti