Telenews

Kush po e bën “me trauma” Fifin

Këngëtarja Fifi ka postuar një video në rrjetet sociale

Fifi vazhdon të jetë aktive me këngë, sidomos pas aventurës së saj jo edhe aq të këndshme në Big Brother Albania VIP.

Pikërisht sot, këngëtarja ka publikuar një video ku duket se do ta publikojë edhe një këngë më të njëjtin titull, “Trauma”.

Këtu mund ta shikoni VIDEON

“Se ti m’ke bo me Trauma … !!!”, ka shkruar Fifi poshtë kësaj video

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani