Telenews

Ky banor lë përfundimisht shtëpinë e BBVA, pak ditë para finales

 

 

Sot është mësuar edhe emri i banorit të radhës që la shtëpinë e Big Brother VIP Albania vetëm pak ditë para finales së madhe.

Graciano Tagani ka lënë përfundimisht garën, vetëm pak ditë larg finales së madhe të 25 majiit.

Graciano e lë për herë të dytë shtëpinë e BBV, pas debateve të shumta që pati me gjithë banorët dhe ‘trazoi’ ujërat.

Të shtunën është gjysmëfinalja, ndërsa më 25 maj pritet finalja e madhe ku deri më tani, dy finalistë janë shpallur Romeo Veshaj dhe Jul Deda.

Të ngajshme

Sonte finalja e madhe, kush e fiton edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania?

Donat Hashani

E papritur: Arta Nitaj së shpejti do të bëhet nënë

Donat Hashani

Laureta Maçedonci konfirmon lidhjen e dashurisë, me këtë urim për të dashurin

Donat Hashani