Telenews

KY ËSHTË MOTI PËR DITËN E SOTME

Temperaturat minimale do të lëvizin deri në 4-7 gradë celsius, ndërsa maksimalet gjatë ditës parashihet të lëvizin deri në 15-22 gradë celsius.
Situata biometeorologjike dhe ajo agrometeorologjike paraqitet e mirë, pasi që është vërejtur një aktivitet pothuajse dinamik i elementeve dhe dukurive meteorologjike në troposferë.

Të ngajshme

Kurti me video-mesazh për qytetarët i kundërpërgjigjet SHBA-së për sanksionet: Demokracia nuk mund të suspendohet, e as të mbahet peng

Furtuna Zejnullahu

Janjiq: Serbia duhet ta ndalojë në Kosovë lojën e trashëguar nga periudha e Millosheviqit

Furtuna Zejnullahu

Shala: Kushdo që e cënon miqësinë me SHBA-në shkel mbi gjakun e dëshmorëve

Furtuna Zejnullahu