Telenews

Shfaqen pamje të rralla të Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit duke ndihmuar civilët dhe të plagosurit në luftë

Në Ditën e Çlirimit të Kosovës janë publikuar pamje të rralla të Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Ferat Shalës duke ndihmuar civilët dhe të plagosurit.

Pamjet mendohet se janë nga prilli 1999 dhe janë bërë në një terren që njihet si Vuçak në Komunën e Drenasit.

Veseli shihet i armatosur, ashtu si ushtarët e tjerë.

 

Të ngajshme

Bislimi u quajt “spekulant” nga BE-ja, Mehmetaj: Kurtit s’po i bën përshtypje, po e pranon me lehtësi 

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Rrustemi i VV-së përgëzon Sylejman Selimin që tha se “në veri është kthyer rendi”