Telenews

Ledri dhe Kida paralajmërojnë projektin e ri muzikor

Është aluduar se këtë verë do të këtë sërish një bashkëpunim mes dy artistëve, por që ky lajm ende nuk ishte konfirmuar nga dyshja deri ditën e djeshme ku të dy vendosën ta kenë si një surprizë për të gjithë publikun.

Ledri në Instagram postoi një fotografi së bashku me Kidën dhe shkroi: “TDU X Tokyo coming soon”.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i tyre, pasi vitin që lamë pas kënga “Dale” në bashkëpunim edhe me Butrint Imerin rezultoi shumë i suksesshëm./teve1.info/

The post Ledri dhe Kida paralajmërojnë projektin e ri muzikor appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

“Me Kiarën më hoqët krahun e djathtë, por me këtë më keni mërzitur”, Luizi i përlotur me ikjen e Oltës

Donat Hashani

Stresi jep versionin e tij, thotë se ishte kaq vota para Vedatit

Donat Hashani

Artan Thaqi: Më kanë thënë që çmimi është i shitur nga fillimi, por unë nuk e besoj

Donat Hashani