Telenews

Liverpooli e fiton dramën në minutën e fundit ndaj Nottinghamit, vazhdon kryesimin

Liverpooli e ka fituar ndeshjen dramatike ndaj Nottinghamit me një gol të shënuar në minutën e 980të të ndeshjes.

Shpëtimtari i Liverpoolit ishte Nunez i cili realizoi gol me kokë, për t’ia dhënë tri pikë të plota ekipit të Kloppit.

Me këtë fitore, Liverpooli vazhdon ta mbajë vendin e parë me katër pikë më shumë se City i cili është në vendin e dytë dhe ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Ndërsa ka pesë pikë më shumë se Arsenali, i cili është në vendin e tretë, e që po ashtu ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Të ngajshme

Orenthal James Simpson, ylli i NFL i shpallur i pafajshëm në “gjyqin e shekullit”, vdes në moshën 76-vjeçare

Ulpiana – Vllaznia, ndeshje e kurdisur

“Komunikimi i disa futbollistëve me SMS” – Ja si u vërtetua se dueli Ulpiana – Vllaznia ishte e kurdisur