Telenews

Lushtaku viziton Ganimete Musliun në Gjermani pas operimit në zemër, ka fjalë të mëdha për të

Nënkryetari i Skënderajt, Sami Lushtaku e ka vizituar deputeten dhe bashkëpartiaken e tij, Ganimete Musliu, e cila së fundmi iu nënshtrua një operimi në zemër.

Lushtaku tha se Musliu është “sinonim i gruas së fortë, e cila nuk dorësohet asnjëherë, duke i uruar shërim të shpejtë.

“Shumë i lumtur që Ganja e ka kaluar me sukses ndërhyrjen kirurgjike në zemër. Ganja është sinonim i gruas së fortë e cila nuk dorëzohet asnjëherë. Shërim sa më të shpejtë!”, shkroi Lushtaku në Facebook.

Të ngajshme

Regjistrimi i diasporës përmes platformës ‘online’, detajet

Molliqaj thotë se ambasadat në Kosovë po u bëjnë “presion të madh” gjyqtarëve të Kushtetueses për Asociacionin

LDK: Në 9 nga 11 vitet pas pavarësisë, Kosova kishte rritjen më të madhe në rajon