Telenews

MALISHEVË: GRUAJA SULMOHET NGA KUNETËRIT

Dy burra janë arrestuar në Malishevë pasi kanë ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj kunatës.
Policia bën me dije përmes raportit se viktima ka pranuar tretman mjekësor.
Me vendim të prokurorit, të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Të ngajshme

Qalaj i thotë Bajqinovcit: Po rren, frikohesh se të rrahin

Flaka Ajeti

Lushtaku thotë se familja e tij është e gatshme të flijohet për vendin, “karshi armikut”

Flaka Ajeti

Kastrati sfidon Gërvallën: A e bëjmë një kuiz bashkë se je bërë monoton?

Flaka Ajeti