Telenews

Meriton Mjekiqi largohet i pari nga pesë finalistët

Prezantuesi i njohur, Meriton Mjekiqi është shpallur banori i parë që largohet nga pesëshja finaliste e “Big Brother VIP Albania”.

Në mbrëmjen finale, nga pesë finalistët të cilët ishin: Meritoni, Egla, Heidi, Romeo dhe Juli, banori nga Kosova rezultoi më pak i votuari.

Meritoni është njëherësh banori i vetëm i cili theu rekordin e tri edicioneve, si banori i vetëm nga Kosova që preku finalen e Big Brother VIP Albania.

source

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani