Telenews

Mes Meritonit dhe Julianit, ky konkurrent vazhdoi garën në Big Brother VIP Albania

 

 

Juli është finalisti i dytë i Big Brother Vip Albania.

Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin, i cili do ta vazhdojë lojën tutje.

Finalja e BBVA do të jetë më 24 maj.

Të ngajshme

E papritur: Arta Nitaj së shpejti do të bëhet nënë

Donat Hashani

Laureta Maçedonci konfirmon lidhjen e dashurisë, me këtë urim për të dashurin

Donat Hashani

Ku u “zhduk” Zoja Nushi?

Donat Hashani