Telenews

Modelet e iPhone 15 mund të vijnë me këto ngjyra

Apple pritet të prezantojë më 12 shtator linjën e telefonave iPhone 15 të cilët do të vijnë me veçori të reja, bazuar në raportimet e deritanishme.

Sipas MacRumors, modelet e linjës iPhone 15 mund të jenë të disponueshme me ngjyrat rozë të errët dhe blu të çelët, transmeton Telegrafi.

Apple shpesh ofron modelet standarde të iPhone në një gamë ngjyrash të ndezura dhe këtë vit nuk po bën përjashtim.

Nuancat e ndezura të ngjyrës rozë dhe blu tek këta telefona mund të bëhen të disponueshme së bashku me opsionet standarde të ngjyrës së zezë, të bardhë dhe të kuqe që kanë qenë edhe më herët.

Sipas Unknownz21, Apple ka testuar ngjyra të ndryshme në këtë linjë.

Ngjyrat që Apple konsideroi përfshijnë rozën (ose një nuancë ari rozë), jeshilen, ngjyrën blu, atë të verdhë, ngjyrën portokalli dhe të zezë.

Të ngajshme

Si një përditësim i vetëm shkaktoi ndërprerje globale të internetit?

Donat Hashani

Kolapsi me internet, preket edhe Kosova

KushtrimGuraj

Temperaturat e larta: A mund të ndikojnë në shpejtësinë e Wi-Fi-së tuaj?

Erzana Fazliu