Telenews

MOMENTI KUR HAJNI GJATË IFTARIT HYN NË NJË OBJEKT BANESOR NË FUSHË KOSOVË (VIDEO)

Gjatë iftarit të mbrëmshëm një person i panjohur ka hyrë në një objekt banesor në rrugën “Hysen Xhakolli” në Fushë Kosovë, ku sipas banorëve ka vjedhur pothuajse te secila familje. Sipas tyre hajni ka vjedhur kryesisht patika.
Gazeta Express ka siguruar pamje nga momenti kur hajni hyn në objektin banesor duarthatë dhe del më dy qese të mbushura.
Banorët kanë thënë se rastin e kanë hapur edhe në Policinë e Kosovës dhe presin nga organet e rendit arrestimin e tij.
Momenti kur hajni hyn në objektin banesor:

Të ngajshme

Parlamenti Evropian më 18 prill pritet të votojë për liberalizimin e vizave për kosovarët

Donat Hashani

Vizitën e parë brenda organizatës policore, drejtori i PK-ës e realizoi në stacionet policore në veri të vendit

Donat Hashani

Hoti: Pika për të zhdukurit u refuzua mbi katër herë, deklarata të nënshkruhet ditët në vijim

Donat Hashani