Telenews

MOTI PËR DY DITËT E ARDHSHME NË VENDIN TONË

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius.
Do të fryjë erë kryesisht nga veriu dhe veriperëndimit e lehtë deri mesatare, thuhet në parashikimin e motit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës.

Të ngajshme

LDK zyrtarisht bojkoton RTK’në: Nuk do të marrim pjesë në asnjë emision apo format

Donat Hashani

BE-ja sërish kërkon që Asociacioni të formohet, nuk i diskuton kushtet e Kurtit

Donat Hashani

Osmani takohet me Kryediplomaten e Islandës, Presidenca tregon çka folën

Donat Hashani