Telenews

MOTI PËR DY DITËT E ARDHSHME NË VENDIN TONË

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius.
Do të fryjë erë kryesisht nga veriu dhe veriperëndimit e lehtë deri mesatare, thuhet në parashikimin e motit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës.

Të ngajshme

Kearns: Ngjarja në veri nxjerr në pah dështimet nga politikat e nxitjes

KushtrimGuraj

“Lista serbe s’dallon nga terrorizmi” – Matoshi: KQZ-ja ta ç’regjistrojë menjëherë

KushtrimGuraj

Mehaj për policët: Si kalorësit e Skënderbeut shpëtuan atdheun, treguan respekt për armikun terrorist

KushtrimGuraj