Telenews

Moti sot: I vranët dhe me diell, temperaturat deri në 13 gradë

 

 

Këtë të mërkurë në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësia dhe me intervale me diell.

Gjatë ditës pritet të ketë reshje lokale shiu, ndërsa parashihet që të fryjë erë me shpejtësi deri në 23 kilometra në orë.

Temperaturat minimale gjatë ditës parashihet të lëvizin në mes -1 deri në 1 gradë Celsius, kurse maksimalet pritet të jenë prej 7 deri në 13 gradë.

Të ngajshme

Molliqaj thotë se ambasadat në Kosovë po u bëjnë “presion të madh” gjyqtarëve të Kushtetueses për Asociacionin

LDK: Në 9 nga 11 vitet pas pavarësisë, Kosova kishte rritjen më të madhe në rajon

Gjilan – Vidhet një shumë e konsiderueshme e parave në një shtëpi