Telenews

MOTI SOT NË KOSOVË

Mengjesi do të jetë i ftohtë dhe ne disa vende me mjegull.
Siç thuhet në njoftimin e IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin rreth zeros deri në 7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të jenë tipike pranverore, duke lëvizur në kufijtë 10-20 gradë Celsius.

Të ngajshme

Punëtorët e sektorit privat kërkojnë pagë 400 euro në muaj

Donat Hashani

Escobar vazhdon me tone të ashpra: E pranon ose jo Kurti, Asociacioni duhet të zbatohet

Donat Hashani

Ushtarja e FSK-së bëhet pjesë e Akademinisë Mbretërore britanike

Donat Hashani