Telenews

NDAHEN DAGZ & EINXHËL?

Tash e disa ditë në media qarkullon lajmi se DJ Dagz dhe Einxhël janë ndarë.
Për shkak të turit të koncerteve të Dagz dhe Pm, çifti u detyurua të shkëputej pak dhe kaq mjaftoi që të nisin spekultimet.
Si qëndron e vërteta?
E kuptoni në materialin më poshtë të përgatitur nga Prive:

Të ngajshme

Efi lë papritur shtëpinë e BB VIP, kjo është arsyeja

Donat Hashani

Arrestohet burri i Arta Bajramit, po kërkohej nga Interpoli për vjedhje të orëve luksoze “Rolex” në Kuvajt

Donat Hashani

Ana dhe Getinjo tregojnë kur do të publikohet kënga “Je e vetmja dashuri” (VIDEO)

Donat Hashani