Telenews

NDËRPREHET NDESHJA NË GJILAN, PORTIERI I MYSAFIRËVE SULMOHET NGA TIFOZËT DHE DËRGOHET NË SPITAL

Tollovi e madhe u krijua në derbin e Superligës mes Gjilanit dhe Ballkanit.
Nga një goditje këndi, golin e barazimit e gjeti portieri, Enea Koliçi që çmendi të gjithë në stadium.
Pas golit, tifozët e Gjilanit u inkuadruan në fushë dhe sulmuan portierin e Ballkanit, Stivi Frashëri.
Ai më pas me autoambulancë u dërgua në spital, por nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.
Ndeshja është ndërprerë tash e një kohë.

Të ngajshme

Basketboll / I mbijetoi çdo stuhie, trajneri vendor i Ponte Prizrenit paralajmëron ekipet

Donat Hashani

Rrahje masive pas ndeshjes Serbia – Mali, publikohen pamjet

Donat Hashani

KV Fushë Kosova fiton ndeshjen kontrolluese në Durrës

KushtrimGuraj