Telenews

Një e mitur dyshohet se u sulmua seksualisht në Podujevë

Një person është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka keqtrajtuar seksualisht një vajzë të mitur.

Rasti raportohet të ketë ndodhur të shtunën e 25 majit, në Podujevë.

I dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin 24-orësh të policisë së Kosovës.

Ky rast në raport është cilësuar si “sulm seksual”.

“Podujevë 25.05.2024 – 15:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij e mitur ishte keqtrajtuar seksualisht nga i dyshuari i mitur mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

source

Të ngajshme

Kurti uron kryeministrin Mickoski për pozitën e re: Mezi pres t’i forcojmë marrëdhëniet bilaterale me Maqedoninë e Veriut

Donat Hashani

Deklarata brilante e Daliqit për futbollistin e tij: “Këtij lojtari i kërkoj falje, e meriton”

Donat Hashani

Lajçak për Draftin e Asociacionit: Nuk do të propozoja kurrë diçka që nuk do ta propozoja për vendin tim

Donat Hashani