Telenews

Një grua raportohet e zhdukur në Vushtrri

Është raportuar se një grua këtëtë martë, më 23 prill, ka dalë nga shtëpia dhe deri më tani nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, mësohet se rasti tashmë nën hetime.

Vushtrri   25.04.2024 – 18:15. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se më 23.04.2024 rreth orës 18:15 nga shtëpia është larguar viktima femër kosovare dhe deri më tani nuk ka asnjë informatë për vendndodhjen e saj. Rasti ne procedure hetimore”, thuhet nëraportin policor.

source

Të ngajshme

Haradinaj për Masakrën e Tusuzit: Dëshmi e gjallë e barbarisë serbe mbi civilë të pafajshëm

Në pritje të hapjes së shkollës në Obrançë të Podujevës, prindërit kërkojnë transport për fëmijët

Peci njofton për nisjen e vaksinimit kundër tërbimit të kafshëve